شرکت قطار شهری مشهد
سه شنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۴۸ ۳۲۴
طبقه بندی: اخبار
چچ
2YfZitqGINmF2YjYsdivINin2KjYqtmE2Kcg2KjZhyDZg9ix2YjZhtinINiv2LEg2YPYp9ix2q/Yp9mH4oCM2YfYp9mKINmC2LfYp9ix2LTZh9ix2Yog2KvYqNiqINmG2LTYr9mHINin2LPYqg==

مهندس کیامرز خبر داد؛

هیچ مورد ابتلا به کرونا در کارگاه‌های قطارشهری ثبت نشده است

از هفت فروردین تا ابتدای اردیبهشت تمامی کارگاه‌ها با 50 درصد ظرفیت فعالیت کردند همچنین از ابتدای اردیبهشت ماه تاکنون نیز با ظرفیت 70 درصد به فعالیت خود ادامه داده‌ایم که امیدواریم از ابتدای خرداد ماه نیز با 100 درصد ظرفیت همچنان فعالیت داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد گفت: کارگاه‌های ما از 7 فروردین ماه سال جاری بازگشایی و مانند سایر قسمت‌های کشوری تعطیل نشده است، همچنین در طول این مدت همواره تدابیر ویژه‌ای را مدنظر قرار داده‌یم و خوشبختانه تاکنون هیچ مورد ابتلا به کرونا ثبت نشده است.
به گزارش روابط عمومی وبین الملل شرکت قطارشهری مشهد، کیانوش کیامرز در خصوص اقدامات انجام شده در خصوص ویروس کرونا، اظهار کرد: با توجه به شرایط ویژه‌ای که از اوایل سال جاری وجود دارد، همه شهر به طور کلی درگیر مساله ویروس کرونا شده است که در این راستا یکی از مهم‌ترین موضوعات، بحث فعالیت قطار شهری و ساخت و سازها در مشهد بود. در حال حاضر حدود چهار هزار کارگر زیرمجموعه شهرداری فعالیت می‌کنند و با توجه به اینکه قشر ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه هستند، تعطیل کردن کار، تبعات اجتماعی بسیاری را به همراه دارد.
وی افزود: کارگاه‌های ما از 7 فروردین ماه سال جاری بازگشایی شده و مانند سایر شهرها تعطیل نشده است همچنین در طول این مدت همواره تدابیر ویژه‌ای را مدنظر قرار داده‌یم و خوشبختانه تاکنون هیچ مورد ابتلا به کرونا ثبت نشده است.
مدیرعامل شرکت قطارشهری شهرداری مشهد بیان کرد: در این راستا ضدعفونی‌کردن کارگاه‌ها به صورت مستمر انجام شده است. علاوه بر آن مایع ضدعفونی‌کننده دست و سطوح به ارزش بیش از پنج هزار لیتر در این گارگاه‌ها توزیع شده است.
کیامرز خاطرنشان کرد: همچنین به تعداد لازم ماسک‌های قابل شست‌وشو و دستکش به نیروهای کارگری و مهندسی تحویل داده شده است و هر روز صبح، به صورت مرتب تب‌سنجی و سنجش اکسیژن خون نیروهای خود را پیگیری کردیم.
وی با اشاره به 15 کارگاه فعال در قطارشهری تصریح کرد: تمامی نکات بهداشتی در تمامی کارگاه‌های فعال رعایت شده و تمامی این کارگاه‌ها مجهز به دستگاه تب‌سنجی و سنجش اکسیژن خون هستند و هر روز تمامی افراد مشغول در این کارگاه‌ها قبل از ورود تست می‌شوند تا در صورت مشکل سریعا به پزشک ارجاع داده ‌شوند.
مدیرعامل شرکت قطارشهری شهرداری مشهد با بیان اینکه خوشبختانه تاکنون هیچ مورد ابتلا به کرونا نداشتیم، تصریح کرد: از هفت فروردین تا ابتدای اردیبهشت تمامی کارگاه‌ها با 50 درصد ظرفیت فعالیت کردند همچنین از ابتدای اردیبهشت ماه تاکنون نیز با ظرفیت 70 درصد به فعالیت خود ادامه داده‌ایم که امیدواریم از ابتدای خرداد ماه نیز با 100 درصد ظرفیت همچنان فعالیت داشته باشیم.

آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات